Výpis záznamů 301310 z celkového počtu 376 vyhovujících záznamů.

Vánoční bazárek v Semofaru

V divadle Semafor pro Vás máme spoustu dárků! Přijďte a nakupte, pomůžete potřebným :D

Věci totiž můžou dál pomáhat a to přímo dětem z Prahy 6. Nadační fond Šestý smysl pořádá letos poprvé s městskou částí Praha 6 charitativní Vánoční Bazárek v divadle Semafor ve dnech 13. a 14. prosince 2013. Výtěžek z akce poputuje na pomoc dětem z Prahy 6, které nemají to štěstí žít v úplných nebo harmonických rodinách. Děkujeme!
[14.12.2013]

VSTUP ZDARMA! Pelléova vila slaví a láká na unikátní sbírky

Pelléova vila slaví 10 let své existence. Připravili jsme pro vás už na sobotu 7. prosince vstupné zdarma a slavnostní křest knihy Láska za lásku. Program začíná ve 14:00 hodin. Jste zváni! Přijďte se podívat na jedinečnou sbírku Afrického umění a Jiřího Anderleho. Další informace na http://www.galerieanderle.cz/
[06.12.2013]

5. 12. 2013 - Přijďte na "Mikulášskou slavnost v Dejvicích"

Přijďte ve čtvrtek 5. prosince před Skleněný palác na náměstí Svobody. Městská část Praha 6 začíná v pět hodin odpoledne velkou Mikulášskou slavnost!
[04.12.2013]

Praha 6 daruje 300 tisíc korun na bustu armádního generála T. Sedláčka

Starostka městské části Praha 6 Marie Kousalíková dnes veliteli Posádkového velitelství Praha plukovníkovi gšt. Ing. Milanu Virtovi předala šek v hodnotě 300 tisíc korun pro Společenství přátel armádního generála Tomáše Sedláčka, posádka Praha o. s. Peníze budou použity na projekt busty čestnému příslušníkovi Posádkového velitelství Praha a čestnému občanovi MČ Praha 6 armádnímu generálovi Tomáši Sedláčkovi.
[02.12.2013]

Praha 6 spouští jako první v ČR unikátní projekt "ŠKOLA NA DOTEK"

Tablety pro desítky učitelů a tisíce žáků. Přesně tak vypadá unikátní projekt městské části Praha 6 „Škola na dotek“. Ten dnes radnice spustila v Základní škole Emy Destinnové. Praha 6 je první radnicí v České republice, která postupně vybaví tablety a speciálními učebnami všech svých 15 základních škol. Zaplatí za něj 10 milionů korun. Počítá se s tím, že celý projekt bude dokončen v září 2014.
[27.11.2013]

Rozsviťte čtyři vánoční stromy Prahy 6!

Už tuto sobotu a neděli rozsvítíme čtyři vánočních stromy městské části Praha 6. Přinášíme vám přesný rozpis míst a časů, kde vánoční stromy budeme mít a těšíme se na vás!
[26.11.2013]

17. listopad - Nezapomeneme

Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6 se v neděli 17. listopadu 2013 zúčastnila dvou pietních vzpomínek. První akt se konal v 9 hodin ráno u Hlávkovy koleje. Druhý pak v 11 hodin v kasárnách v Ruzyni.
[18.11.2013]

17. listopad - DEN BOJE ZA SVOBODU A DEMOKRACII

17. listopad je po světě známý jako Mezinárodní den studenstva. V ČR se vztahuje ke dvěma historickým milníkům, jež od sebe dělí půl století: 17. listopadu 1939 - uzavření českých vysokých škol a 17. listopadu 1989 - začátek sametové revoluce. Starostka městské části Praha 6 – Marie Kousalíková se v neděli 17. listopadu zúčastní dvou pietních aktů.
[15.11.2013]

Přečtěte si novou Šestku!

Listopadová Šestka přináší kompletní přehled kulturních, společenských a také vánočních akcí v Praze 6. Kdy se rozsvěcí vánoční stromy? Kam zajít na setkání městské části Praha 6 s občany v Břevnově? Kde budou umístěné kontejnery? To vše a mnohem víc se dozvíte jedině v Šestce.
[15.11.2013]

VIDEO: Otevřeli jsme největší modulovou školku v Praze!

Praha, 4. 11. 2013 – Hrubá stavba budovy ze 46 modulů postavená v rekordním čase 3 dnů. Školka nově s bezbariérovým přístupem, s užitnou plochou bezmála tisíc metrů čtverečních a hlavně - bez života ohrožujícího azbestu. Tak vypadá nová mateřská školka Meziškolská v Praze 6. Za kompletní realizaci, která obnášela demolici staré budovy, likvidaci azbestových desek a stavbu nového pavilonu včetně terénních úprav okolí zaplatila městská část Praha 6 dodavatelské společnosti Touax celkem 35 milionů korun. Je to vůbec největší letošní investice Prahy 6 v oblasti školství. Videoreportáže a fotogalerie uvnitř článku.
[05.11.2013]   Břevnov