Výpis záznamů 2130 z celkového počtu 37 vyhovujících záznamů.

Betlémské světlo a perníkové jesličky u Matěje

Téměř padesátiletou tradici perníkových jesliček u sv. Matěje nezastaví ani koronavirová epidemie. Také betlémské světlo za dodržení vládních nařízení rozdají skauti na různých místech v Praze 6.
[15.12.2020]   DejviceHradčanyStřešovice

Dny otevřených dveří ve ScioŠkole v Praze 6

Zveme vás na Dny otevřených dveří, které se uskuteční ve ScioŠkole, Náměstí Na Santince 2440/5, Praha 6, ve dnech 1. 12. a 8. 12. 2020. Dny otevřených dveří se letos uskuteční vzhledem k situaci on-line.
[23.11.2020]   Dejvice

Výzva radní pro školství Marie Kubíkové pro rodiče dětí mateřských škol

Radní pro školství Marie Kubíková vyzývá rodiče dětí v našich šestkových mateřských školkách.
[23.10.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněStřešoviceVeleslavínVokovice

Měsíc zdravé Šestky je tu! Vyzkoušejte zdarma, co vás baví

Akce Měsíc zdravé Šestky umožňuje dětem i dospělým vyzkoušet zdarma nejrůznější aktivity, kterými lze trávit volný čas. Praha 6 ve spolupráci s více než 35 volnočasovými organizacemi na území městské části připravila program na celý měsíc. Vyberte si to, co vás nebo vaše děti nejvíc baví!
[16.09.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Praha 6 opět přispívá dětem na volnočasové aktivity

Podpora je určena všem dětem do 18 let, které mají trvalé bydliště v Praze 6, a které během školního roku vykonávají alespoň jedenkrát týdně zájmovou nebo volnočasovou činnost u některého z registrovaných poskytovatelů. Příspěvek ve výši 600 Kč je možné čerpat na úhradu kurzovného nebo na členský příspěvek.
[25.08.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Přehlednější přecházení před školami a v křižovatkách

Na základě požadavku Prahy 6 aktuálně dokončuje Technická správa komunikací realizaci stavebního zpomalovacího prahu a přisvětlení přechodů pro chodce v blízkosti základní školy Pod Marjánkou.
[20.08.2020]   BřevnovDejviceHradčanyVokovice

Hrajte stolní tenis na Šestce

Nabídku venkovního sportování na Šestce rozšířilo pět pingpongových stolů, které Praha 6 nechala nainstalovat k hřištím a outdoorovým sportovištím na různých místech – na Babě, v Dejvicích, na Petřinách, na Červeném vrchu a v Bubenči.
[06.08.2020]   BřevnovBubenečDejviceVeleslavínVokovice

Praha 6 šije roušky!

Šijete roušky? Pomůžeme vám dostat je k těm, kteří je skutečně potřebují!
[30.03.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Strašidla na Kluzišti Kulaťák

Na Kluzišti Kulaťák pro vás chystáme hezkou maškarní akci nejen pro děti.
Zábavný strašidelný program, opékání špekáčků, soutěže, malování na obličej a hlavně bruslení na nejlepším kluzišti! V neděli 5. ledna od 15.00 do 20.00 hod.
[20.12.2019]   Dejvice

Vánoce v Praze 6

Městská část Praha 6 srdečně zve na již tradiční Vánoce v Praze 6. I letos je pro vás od čtvrtka 12. 12. do středy 25. 12. 2019 připraven bohatý program v Šabachově parku, včetně vánočního trhu, občerstvení a dětských dílniček.
[20.12.2019]   Dejvice