ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek

Žádný záznam nevyhovuje zadaným kritériím

Žádný záznam nevyhovuje zadaným kritériím

Popis školy

ZŠ Hanspaulka se nachází v klidném prostředí překrásné rezidenční části Dejvic. Snažíme se, aby děti ve škole získaly dobrý základ pro další vzdělávání, aby získaly dovednosti, které využijí během celého života. Proto je v učebním plánu například předmět Osobnostní výchova od první třídy nebo Finanční gramotnost na druhém stupni. Na výuce anglického jazyka se podílí čeští učitelé  a rodilí mluvčí, na prvním i druhém stupni probíhá výuka některých předmětů metodou CLIL (společně český učitel a rodilý mluvčí).   Ve škole působí psycholožka, speciální pedagogové a kariéroví poradci.

Zájmové aktivity

Ve škole ¨nabízí naši učitelé, lektoři i externí subjekty mnoho kroužků, na začátku školního roku pořádáme Burzu kroužků. Děti z družiny lektoři odvádějí a přivádějí zpět.

Ceny (školkovné, stravné)

Obědy - výběr ze dvou jídel 29 Kč