ZŠ a MŠ T.G.Masaryka

Žádný záznam nevyhovuje zadaným kritériím

Žádný záznam nevyhovuje zadaným kritériím

Popis školy

Komplex školských zařízení-plně organizovaná ZŠ T.G.Masaryka v Ruzyni, dvoutřídní MŠ Stochovská v ruzyňském areálu, pracoviště ZŠ Bělohorská 174 s pěti postupnými ročníky prvního stupně, dvoutřídní MŠ Bělohorská a čtyř třídní MŠ Za Oborou .Celková kapacita v mateřské škole se třemi pracovišti je 206 míst.

Žáci jsou vzděláváni podle programu " Učíme se spolu pro život". Chceme, aby každý žák nalezl v naší škole atmosféru spolupráce s učiteli, rodiči, spolužáky.Připojujeme se ke vzdělávacím trendům v Evropě a chceme rozvíjet u žáků kompetence, které jsou nezbytné pro život v 21.století.

Zájmové aktivity

ZŠ  a MŠ nabízí tyto zájmové útvary: Anglický jazyk, Výtvarný kroužek, Dramatický kroužek, hra na flétnu a kytaru,Atletický kroužek,Jóga.

Ceny (školkovné, stravné)

cena obědů v ZŠ / 31-35 Kč dle věku žáka/

poplatek za školní družinu je 300.-Kč za měsíc

Další informace

Škola, s velkou zahradou  je vybavena venkovním sportovištěm s víceúčelovými hřišti a sportovní halou,se nachází v krásném prostředí na náměstí Českého povstání nedaleko areálu Obora Hvězda.