ZŠ a MŠ T.G.Masaryka

Žádný záznam nevyhovuje zadaným kritériím

Žádný záznam nevyhovuje zadaným kritériím

Popis školy

Komplex školských zařízení - plně organizovaná ZŠ Ruzyně (včetně Vily Charlotta), dvoutřídní MŠ Stochovská v ruzyňském areálu, pracoviště ZŠ Bělohorská s pěti postupnými ročníky prvního stupně, dvoutřídní MŠ Bělohorská a čtyřtřídní MŠ Za Oborou.

Žáci jsou vzděláváni podle programu " Učíme se spolu pro život". Byli bychom rádi, aby se žáci na naší škole cítili bezpečně a užili si atmosféru vzájemné spolupráce s učiteli, rodiči a spolužáky. Připojujeme se ke vzdělávacím trendům v Evropě a chceme rozvíjet u žáků kompetence, které jsou nezbytné pro život v 21.století.

Zájmové aktivity

ZŠ  a MŠ nabízí každý školní rok vlastní zájmové útvary, případně kroužky ve spolupráci s DDM P6.

Ceny (školkovné, stravné)

cena obědů v ZŠ je 740 nebo 780 Kč za měsíc /podle věku žáka/

poplatek za školní družinu je 350 Kč za měsíc

Další informace

Škola s velkou zahradou je vybavena venkovním sportovištěm s víceúčelovými hřišti a rekonstruovanou sportovní halou. Nachází se nedaleko areálu Obora Hvězda.