MÁTE DOMA NEPOTŘEBNÉ VĚCI? POMŮŽOU DĚTEM

Dobročinná sbírka předmětů na Vánoční Bazááárek 2014 opět začíná. Různé věci můžete darovat již tento a příští víkend:

29. - 30.11.2014 a 6. - 7.12.2014 vždy 10 hodin do 14 hodin, Sokol Dejvice
(zadní vchod), Dejvická ulice č.2, Praha 6. Děkujeme.

Zapojit do sbírky může každý i Vy!

Každý máme doma věci, které se nám sice nehodí, ale je nám líto je vyhodit - oblečení pro děti i dospělé, okoukané hračky, přečtené knížky, CD, DVD, bižuterii,  věci do domácnosti, sportovní potřeby atd. Nadační fond Šestý smysl společně s Městskou částí Praha 6 chce takové věci nabídnout ke koupi právě na charitativním Vánočním Bazáááru. Prosím zapojte se i Vy a přineste nepotřebné, ale zachovalé věci do sbírky.

Děkujeme.

Jedná se o kulturně-charitativní akci, jejímž cílem je nejen přítomné návštěvníky pobavit a poděkovat jim za aktivní účast, ale hlavně získat finanční prostředky na podporu dětí z Prahy 6, které se nacházejí v obtížných životních situacích.

Příběhy vybraných dětí, kterým letos konkrétně pomůžete Vaším příspěvkem (nákupem předmětů) naleznete ZDE!.

Ve dnech 12. - 13. prosince 2014 pak proběhne 2. ročník Vánočního Bazáááru opět v Divadle SEMAFOR! Právě zde budou darované věci prodávány za symbolické ceny a výtěžek pomůže dětem.

Kulturní program Bazáááru v pátek otevře pan Jiří Suchý. Sobotní program odstartuje Kašpárek v rohlíku! Všechna vystoupení umělců jsou pro Vás zdarma.

Pátek (12.12. 2014)
Jiří Suchý 18:30 – 19:00
Návštěvníky přivítá svým vystoupením principál divadla Semafor, hudebník, textař, básník, skladatel, spisovatel, filmař, grafik, výtvarník, divadelní režisér Jiří Suchý.

HM… 19:30 – 20:30
Vystoupí skupina, která zhudebnila texty českých a francouzských básníků

APRIL - 21:00 – 22:00
O závěr večera se postará kapela s širokým repertoárem písní od rock and rollu, přes hity 70. a 80. let k nejnovější produkci.

Sobota 13/12/2014

V dětském koutku bude od 14 hodin bavit děti klaun Mireček a také klaunka (animátorka) Leontýnka, která proměňuje děti v kouzelné bytosti :-)!Najednou se z holčiček stanou kočičky, motýlci, víly, berušky a z kluků spidermani, batmani, pejsci, zajíčci apod.

Kašpárek v rohlíku 15:30 – 16:30
Nejen děti jistě potěší dětský kabaret s kupou dětských písniček.

Live Music Superheroes – 17:00 – 18:00
Návštěvníky pobaví uskupení muzikantů, koketujících s hudebními žánry jako jsou gypsy jazz, swing ,balkán, folklor či kletzmer.

Sunflower Caravan – 18:30 – 19:30
Své umění předvede instrumentální hudební skupina.

Tata / Bojs – 20:30 – 21:30
Závěrečná tečka hlavního programu bude ve velkém stylu. Vánoční Bazááárek podpoří svým akustickým koncertem hanspaulští rodáci!