PRAŽSKÝ DENÍK: Dukla a MČ Praha 6 podepsali memorandum o spolupráci

Fotbalový klub Dukla Praha prohloubil spolupráci s městskou částí Praha 6, což obě strany stvrdily podpisem memoranda na úterní tiskové konferenci k začátku jarní části Gambrinus ligy. Starostka Prahy 6 Marie Kousalíková a generální ředitel Dukly Michal Šrámek tak dali „razítko" již probíhající a fungující spolupráci.

• Datum publikace: 21.02.2013

autor: 21.2.2013    Pražský deník    str. 22   Pražský sport MICHAL KÁVA Městská část Praha 6

Pražský deník 21. 2. 2013

[ JPG • 206kB • 539×667 (8bit 3ch) ]

Prazsky denik 21. 2. 2013

„Prvoligový klub je s Prahou 6 spojen nejen stadionem na Julisce, ale také významnými fotbalovými osobnostmi. Věřím, že díky memorandu najdeme brzy nadějné nejmladší hráče a mladé ke sportu přitáhneme ještě více," slibuje si starostka.

„Spolupráce s Duklou byla vždycky dobrá. S panem Šrámkem jsme se už dávno bavili o tom, že fotbal je hra pro širokou masu dětí a začali jsme spolupracovat," dodává.

Pochvalná slova přidal i generální ředitel Dukly Michal Šrámek: „Dlouhodobě vynikající vztahy už vyústily do konkrétních projektů v podobě sportovních tříd, fotbalových kempů nebo besed žáků základních škol s našimi hráči."

Intenzivnější spolupráce mezi Duklou a radnicí „šestky" odstartovala s návratem Dukly mezi fotbalovou elitu.

„Nové vedení stálo o to spolupracovat a být v dobré kooperaci s domácí městskou částí. Oboustranně to bylo dobré v propagaci i v podpoře. My jsme se rozhodli, že budeme klást důraz na školní a mládežnický sport," vzpomíná na začátky spolupráce radní pro sport Ondřej Balatka.

„Úzce spolupracujeme s rodiči žáků a připravujeme řadu projektů, o které je veliká poptávka. Myslíme i na děti předškolního věku, dětem a jejich rodičům chceme rozšířit prostor ke sportování," vysvětluje.

Foto popis| PODEPSÁNO! Starostka městské části Praha 6 Marie Kousalíková a generální ředitel Dukly Michal Šrámek svými podpisy stvrdili již fungující spolupráci.

Foto popis| Radní Prahy 6 pro sport Ondřej Balatka (vlevo) se snaží přivést co nejvíce mládežníků ke sportu.

Foto autor| Foto: Roman Kelbich/Praha 6 Region| Střední Čechy