Měsíc zdravé Šestky je tu! Vyzkoušejte zdarma, co vás baví

Akce Měsíc zdravé Šestky umožňuje dětem i dospělým vyzkoušet zdarma nejrůznější aktivity, kterými lze trávit volný čas. Praha 6 ve spolupráci s více než 35 volnočasovými organizacemi na území městské části připravila program na celý měsíc. Vyberte si to, co vás nebo vaše děti nejvíc baví!

„I přesto, že nám letos epidemiologická situace neumožnila uspořádat oblíbený Ladronkafest, jsem moc ráda, že můžeme rodinám nabídnout bohatou nabídku volnočasových a sportovních aktivit v rámci Měsíce zdravé Šestky. Sport je velmi dobrou prevencí, vede děti ke zdraví a pohybu. V dnešní době je tenhle způsob života ještě více důležitý než kdy dříve," říká radní pro školství Marie Kubíková.

Měsíc zdravé Šestky probíhá od 12. září do 10. října, během této doby můžete zdarma navštívit zapojené volnočasové a kulturní organizace a zkusit si nejrůznější zábavné aktivity. Je to ideální příležitost pro vás i vaše děti, abyste zjistili, co je baví.

Rádi byste s dětmi vyzkoušeli plážový volejbal, squash nebo lezeckou stěnu? Nyní máte skvělou příležitost zjistit, co je to pravé pro vás či vaše děti. Program nenabízí jen sportovní vyžití, ale představuje i aktivity z oblasti vědy a techniky nebo zdravého životního stylu. Nechybí ani hudební a taneční kroužky. „Velmi nás těší stále narůstající zájem ze strany volnočasových organizací, které svou účastí činí z tohoto projektu jedinečnou akci, která je stále více oblíbená u široké veřejnosti. Návštěvníci mají unikátní možnost vyzkoušet si tu velký počet zajímavých aktivit, a navíc zcela zdarma,“ říká radní pro sociální oblast a zdravotnictví Marián Hošek.

Aby akce byla ještě atraktivnější, je připravena pro účastníky soutěž o hodnotné ceny. Kompletní informace naleznete na www.zdrava6.cz.