Duše a dušičky: Přijďte se bát do obory Hvězda

V areálu obory Hvězda se v sobotu 30. října uskuteční již šestý ročník zábavného odpoledne Duše a dušičky. Děti a jejich rodiče zde zažijí spoustu dušičkové zábavy.

• Datum publikace: 27.10.2021

Program začne pro všechny malé odvážlivce již ve 13 hodin. V areálu bude rozmístěno celkem sedm dobrodružných tematických stanovišť, kde děti za splněný úkol dostanou razítko do hrací karty. Na konci cesty obdrží podepsaný pamětní list a sladkou odměnu.

Součástí akce bude také sedm workshopů, kde si návštěvníci mohou vydlabat dýni, vyrobit strašidlo, ozdobit perníček nebo dotvořit strašidelnou masku.

Přibližně v 17:30 si budou moci všichni účastníci projít Strašidelnou stezku lesem obory, kde na ně budou čekat pohádková strašidla.

Během celého odpoledne poběží na pódiu doprovodný program s divadelním představením nebo tanečním vystoupením. Na pódiu proběhne soutěž o nejhezčí dýni, ve fotokoutku si pak děti budou moci nechat vytisknout svou fotografii.

Vstup na akci je zdarma. Akce se řídí platnými nařízeními Ministerstva zdravotnictví ČR. Na místě bude k dispozici odběrové stanoviště na Covid-19.

Časový harmonogram

13:00     Zahájení, start workshopů a soutěžních stanovišť

14:00     Improdivadlo

14:45     Drumbeny