Výpis záznamů 2130 z celkového počtu 375 vyhovujících záznamů.

Vítězem soutěže AntiFet Fest v Praze 6 je film Mluvte o problémech

V divadle Semafor se uskutečnilo vyhlášení dalšího ročníku obvodního kola soutěže amatérských filmů žáků základních škol z Prahy 6.
[31.05.2023]

Den dětí na Šestce

Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června. U této příležitosti i Praha 6 připravuje nejrůznějsí zábavné a sportovní akce.
[31.05.2023]

Letošní slet čarodějnic na Ladronce byl ve znamení dobré zábavy

Na Ladronku se i letos slétly čarodějnice z širokého okolí. Nechyběla skvělá muzika, soutěže a zábava. Vyhlášena byla také nejlepší čarodějnická maska.
[02.05.2023]

Největší slet čarodějnic se chystá na Ladronce, zazpívají Pavel Callta a Pam Rabbit

V neděli 30. dubna bude patřit park Ladronka všem čarodějům, čarodějkám a jiným kouzelným bytostem. Svou hudbou vás okouzlí zpěvák a muzikant Pavel Callta, chlapecké pěvecké duo Ben a Mateo a svým uhrančivým hlasem vás omámí Pam Rabbit. Nejzdařilejší čarodějnické kostýmy oceníme v soutěžích a hlad vám zaženeme čerstvě opečeným špekáčkem nebo jinou gastronomickou dobrotou.
[24.04.2023]

Zápisy do prvních tříd na šestce

Zápisy do prvních tříd základních škol v Praze 6 se konají 18. a 19. dubna. Možnost elektronické registrace včetně výběru přesného času zápisu v jednotlivých školách mají rodiče do 17. dubna.
[13.04.2023]

Praha 6 opět přidá dětem na tábory, příspěvek navýšila

Praha 6 i v letošním roce spouští projekt Šestka táborová na podporu letních prázdninových aktivit dětí. Příspěvek oproti loňsku navyšuje o 200 korun na jedno dítě. Celkem je připravena rozdělit téměř 3 miliony korun.
[07.04.2023]

Šestka monitoruje spotřebu plynu ve školách a školkách

Snížit náklady na vytápění a zároveň zachovat komfort dětem a žákům si klade za cíl pilotní projekt Máme to pod kontrolou, na kterém spolupracují Praha 6 a Pražská plynárenská.

[07.03.2023]

Přípravy na stavbu školky ve Vokovicích začaly

Zahradními úpravami a nezbytným kácením dřevin začala několik let připravovaná výstavba nové budovy mateřské školy ve Vokovicích. Díky ní již v příštím roce přibydou další místa pro předškolní vzdělávání.
[30.01.2023]

Volná místa v Dětské skupině Sluníčko

Nabízíme čtyři volná místa v naší Dětské skupině Sluníčko.
[29.06.2022]

Pošli aktovku dál! Startuje další ročník sbírky pro školáky

Městská část Praha 6 po roce vyhlašuje sbírku školních aktovek a dalšího školního vybavení. Čtvrtý ročník akce „Pošli aktovku dál“ letos startuje 4. července.
[29.06.2022]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice