INFORMACE K ZÁPISŮM DO ŠKOL A ŠKOLEK

Milí rodiče, blíží se letošní zápisy do základních i mateřských škol. Kvůli pandemii koronaviru budou letos trochu odlišné a bez přítomnosti dětí.
Nově pro základní školy spustíme 6. 4. rezervační systém, kde bude možné vyplnit přihlášku a zarezervovat si čas návštěvy školy. Současně připravujeme další možnosti, jak podat přihlášku i dalšími způsoby. U mateřských škol bude rezervační systém spuštěn 15. 4. a i zde bude možné vyplnit přihlášku a zarezervovat čas návštěv školek.

Podrobné informace o průběhu zápisů zveřejníme nejpozději do konce týdne, příručky s podrobným návodem budou ke stažení na webu Prahy 6, www.jakdoskoly.cz, www.jakdoskolky.cz a na webových stránkách škol a školek, současně budeme komunikovat i prostřednictvím sociální sítě.

náhled souboru