Výpis záznamů 1120 z celkového počtu 255 vyhovujících záznamů.

Děti mají 5. 3. v MŠ a ZŠ A. Čermáka ředitelské volno, v pátek už se normálně učí

Včera ráno (středa) se vyskytlo podezření na nákazu COVID-19 u jednoho z rodičů žáků na prvním stupni ZŠ Antonína Čermáka. Výsledky testu dětí jsou negativní. Vyhlášeno je v ZŠ i MŠ A. Čermáka ředitelské volno, v pátek už je normální výuka.

[04.03.2020] « ZŠ a MŠ Antonína Čermáka »   Bubeneč

Doporučení pro školy a školská zařízení s ohledem na možný výskyt koronaviru

V rámci preventivních opatření provozu škol a školských zařízení doporučujeme zejména s ohledem na návrat zaměstnanců, žáků a dětí z jarních prázdnin strávených v rizikových oblastech v zahraničí, v případě projevů symptomů (teplota nad 38 stupňů C, kašel nebo potíže s dýcháním), respektovat doporučení Ministerstva zdravotnictví (zůstat doma, telefonicky kontaktovat ošetřujícího lékaře – podat informace o svém zdravotním stavu a pobytu v rizikové oblasti). Další doporučení v článku.
[28.02.2020]

Praha 6 připravuje letní provoz mateřských škol

Po loňském úspěchu letních aktivit ve školkách dochází letos k dalšímu navýšení kapacit.
V loňském roce mateřské školy nabídly přes 900 míst, letos nabízíme téměř 1300 míst pro děti z Prahy 6. Nabídka pokrývá oba prázdninové měsíce a je rozložena po celém území Prahy 6 podle požadavků rodičů. Ve školkách, kde je plánována rekonstrukce, letní provoz neprobíhá.
[28.01.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Projekt Sportík si získává popularitu

Už dvanáct z patnácti základních škol v Praze 6 se zapojilo do projektu Sportík, který Praha 6 spustila začátkem školního roku. Určený je pro děti v 1. a 2. třídách. Ty si během hodin tělocviku vyzkouší nejrůznější sporty pod vedením profesionálních trenérů osmi sportovních odvětví.
[24.01.2020]

Příběhy našich sousedů ve Skleňáku

Nová výstava Příběhy našich sousedů představí v Galerii Skleňák čtrnáct pamětníků, které v rámci stejnojmenného projektu zaznamenali žáci ze základních škol z Prahy 6 ve školním roce 2018/19.
[08.01.2020]

Odměnili jsme školáky za sběr použitých baterií

Desítky kilogramů monočlánků sesbírali během loňského roku děti ve školkách i žáci na základních i středních školách v Praze 6. Použité baterie vytřídili do sběrných nádob. Projektu se v Praze 6 účastnili poprvé a v budoucnu chtějí pokračovat.
[07.01.2020]

Kluziště Kulaťák v nové sezoně

Vstup zdarma a opět možnost zapůjčení bruslí pro děti i dospělé:

Brusle pro dospělé (od 15 let) – 100 Kč/ 60 min.

Brusle pro děti (do 15 let) – 60 Kč/ 60 min.
[28.12.2019]   Dejvice

Strašidla na Kluzišti Kulaťák

Na Kluzišti Kulaťák pro vás chystáme hezkou maškarní akci nejen pro děti.
Zábavný strašidelný program, opékání špekáčků, soutěže, malování na obličej a hlavně bruslení na nejlepším kluzišti! V neděli 5. ledna od 15.00 do 20.00 hod.
[20.12.2019]   Dejvice

Vánoce v Praze 6

Městská část Praha 6 srdečně zve na již tradiční Vánoce v Praze 6. I letos je pro vás od čtvrtka 12. 12. do středy 25. 12. 2019 připraven bohatý program v Šabachově parku, včetně vánočního trhu, občerstvení a dětských dílniček.
[20.12.2019]   Dejvice

Praha zrekonstruovala školku v Bubenči

Po pětiměsíční rekonstrukci je od prosince znovu obnoven provoz v budově mateřské školy Charlese de Gaulla v Bubenči. Celková modernizace školky probíhala s důrazem na maximální zachování vilového charakteru objektu z roku 1938 i jeho původních prvků.

[11.12.2019]   Bubeneč