Výpis záznamů 110 z celkového počtu 37 vyhovujících záznamů.

Pošli aktovku dál! Startuje další ročník sbírky pro školáky

Městská část Praha 6 po roce vyhlašuje sbírku školních aktovek a dalšího školního vybavení. Čtvrtý ročník akce „Pošli aktovku dál“ letos startuje 4. července.
[29.06.2022]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

10. ročník VědaFestu v Dejvicích

Stovka expozic v jednom dni se představí na již 10. ročníku VědaFestu ve středu 22. června od 8.30 do 18.30 hodin v Dejvicích. Na zelené ploše na Vítězném náměstí vystavovatelé z vysokých škol, akademických ústavů, volnočasových institucí a firem představí svou práci a výzkum.
[20.06.2022]   Dejvice

Maturita s gestapáky v zádech. Pamětník popsal život v okupovaných Dejvicích

Česko si dnes připomíná 80 let od útoku na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Jak tehdejší válečné události ovlivnily životy mladých lidí, které právě čekala maturita na Benešově státním reálném gymnáziu v Dejvicích? Na své učitele i spolužáky vzpomíná Vladimír Brabec.
[27.05.2022]   Dejvice

Zlatá vařečka Prahy 6: Pokrmy škol a školek hodnotil Lukáš Hejlík a další odborníci

Píseckou bránu provoněla jídla šestkových škol a školek, které se účastnily soutěže Zlatá vařečka Prahy 6. Na jednotlivých pokrmech si mimo jiné pochutnali gastro influencer Lukáš Hejlík a oceňovaný šéfkuchař Jiří Král.
[13.05.2022]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Zemřela dlouholetá ředitelka MŠ Velvarská

Ve věku 71 let navždy odešla Libuše Lichtnegerová – bývalá dlouholetá ředitelka MŠ Velvarská, která svou obětavostí, empatií a příkladnou pracovitostí přispěla ke zkvalitnění předškolního vzdělávání v Praze 6.
[26.04.2022]   Dejvice

Komunikujte s úřadem ukrajinsky

Městská část Praha 6 zpřístupnila telefonní linky svého úřadu ukrajinským občanům. Ti mohou zavolat na úřad a prostřednictvím připojeného tlumočníka konzultovat v ukrajinštině potřebné záležitosti. Praha 6 službu zprovoznila ve spolupráci se společností Transkript Online.
[01.04.2022]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Praha 6 finančně podpoří ekologické projekty

Městská část vypsala dotační programy na ekologické aktivity. Prioritně bude podporovat hospodaření s vodou i iniciativy ke zlepšení veřejných prostranství.
[09.02.2022]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Praha 6 se připojuje k Tříkrálové sbírce

Úřad městské části Praha 6 je místem, kde můžete přispět do Tříkrálové sbírky, kterou pořádá Charita Česká republika. Kasička pro dobrovolné finanční dary bude do 14. ledna na recepci úřadu. Výtěžek akce pomůže lidem v tíživé životní situaci.
[04.01.2022]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Na šestce rozkvetly vlčí máky

Městská část Praha 6 si připomněla odkaz hrdinů z bojišť první a druhé světové války. Na Den válečných veteránů, tedy 11. listopadu, představitelé Prahy 6 společně s Armádou České republiky položili věnce u pomníků československých vojáků. Okolí těchto pomníků vyzdobily děti z šestkových mateřských školek vlastnoručně vyrobenými vlčími máky – symbolem válečných veteránů.
[11.11.2021]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Příměstský tábor pro děti zdravotníků a sociálních pracovníků z Prahy 6

Městská část Praha 6 děkuje šestkovým zdravotníkům a sociálním pracovníkům za jejich nasazení během pandemie. Pro jejich děti proto ve spolupráci s Vyšší odbornou školou pedagogickou a sociální, Střední odbornou školou pedagogickou a sociální a Gymnáziem Evropská 33 připravila bezplatný pětidenní tábor bez přenocování. Tábor je otevřen od 19. do 23. července pro celkem 30 dětí ve věkovém rozmezí 6 až 11 let a proběhne přímo ve školním areálu.
[25.05.2021]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice