Výpis záznamů 1120 z celkového počtu 262 vyhovujících záznamů.

Příručky pro zápis do ZŠ a MŠ Prahy 6

Příručky pro zápis do ZŠ a MŠ Prahy 6 jsou ke stažení na portálech www.jakdoskoly.cz a www.jakdoskolky.cz. A jaké jsou zásadní odlišnosti letošních zápisů? Spouštíme rezervační systém i pro základní školy, a to již od pondělí 6. 4., ve středu 15. 4. bude spuštěn systém pro školy mateřské.
[03.04.2020]

INFORMACE K ZÁPISŮM DO ŠKOL A ŠKOLEK

Milí rodiče, blíží se letošní zápisy do základních i mateřských škol. Kvůli pandemii koronaviru budou letos trochu odlišné a bez přítomnosti dětí.
Nově pro základní školy spustíme 6. 4. rezervační systém, kde bude možné vyplnit přihlášku a zarezervovat si čas návštěvy školy. Současně připravujeme další možnosti, jak podat přihlášku i dalšími způsoby. U mateřských škol bude rezervační systém spuštěn 15. 4. a i zde bude možné vyplnit přihlášku a zarezervovat čas návštěv školek.
[31.03.2020]

Praha 6 šije roušky!

Šijete roušky? Pomůžeme vám dostat je k těm, kteří je skutečně potřebují!
[30.03.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

V PRAZE 6 SE ODE DNEŠKA ZAVŘELY I ŠKOLKY

S ohledem na vývoj situace kolem koronaviru doporučuje radnice Prahy 6 od pátku 13. 3., včetně, do odvolání uzavřít všechny mateřské školy, jejichž je zřizovatelem. Vláda už zavřela všechny základní školy, gymnázia, učiliště a vysoké školy, mateřské ale nechala v provozu.
[11.03.2020]

Nařízení vlády ruší akce nad 100 osob a zavírá školy, vztahuje se i na svatby

Nařízením vlády se zavírají všechny základní a střední školy, gymnázia, učiliště a vysoké školy. S účinností ode dneška. Prosíme, neposílejte a nevoďte děti zítra do škol. Školky zůstávají otevřeny! Pro děti, které doma zůstat nemohou, intenzivně hledáme řešení a budeme vás neprodleně informovat.
[10.03.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Hravá atletika

atleticky laděný kemp na hřišti a v přírodě pro děti od 5-12 let v termínech 10.-14.8.2020, 17.-21.8.2020
[10.03.2020]

ZŠ Norbertov má zítra kvůli koronaviru ředitelské volno

Máme bohužel další výskyt koronaviru na Praze 6, jedná se o otce dvou dětí ze ZŠ Norbertov. Škola vyhlašuje na zítřek ředitelské volno, během kterého proběhne důkladná desinfekce teplým aerosolem.
[09.03.2020] « ZŠ Norbertov »   Střešovice

Děti mají 5. 3. v MŠ a ZŠ A. Čermáka ředitelské volno, v pátek už se normálně učí

Včera ráno (středa) se vyskytlo podezření na nákazu COVID-19 u jednoho z rodičů žáků na prvním stupni ZŠ Antonína Čermáka. Výsledky testu dětí jsou negativní. Vyhlášeno je v ZŠ i MŠ A. Čermáka ředitelské volno, v pátek už je normální výuka.

[04.03.2020] « ZŠ a MŠ Antonína Čermáka »   Bubeneč

Doporučení pro školy a školská zařízení s ohledem na možný výskyt koronaviru

V rámci preventivních opatření provozu škol a školských zařízení doporučujeme zejména s ohledem na návrat zaměstnanců, žáků a dětí z jarních prázdnin strávených v rizikových oblastech v zahraničí, v případě projevů symptomů (teplota nad 38 stupňů C, kašel nebo potíže s dýcháním), respektovat doporučení Ministerstva zdravotnictví (zůstat doma, telefonicky kontaktovat ošetřujícího lékaře – podat informace o svém zdravotním stavu a pobytu v rizikové oblasti). Další doporučení v článku.
[28.02.2020]

Praha 6 připravuje letní provoz mateřských škol

Po loňském úspěchu letních aktivit ve školkách dochází letos k dalšímu navýšení kapacit.
V loňském roce mateřské školy nabídly přes 900 míst, letos nabízíme téměř 1300 míst pro děti z Prahy 6. Nabídka pokrývá oba prázdninové měsíce a je rozložena po celém území Prahy 6 podle požadavků rodičů. Ve školkách, kde je plánována rekonstrukce, letní provoz neprobíhá.
[28.01.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice