Vzkoušejte sportovky na písku na Strahově zdarma

Sportovky na písku je jedinečný koncept všestranných pohybových činností, pod vedením profesionálních trenérů z FTVS. Vše se odehrává na netradičním povrchu v Beachclubu Strahov, v jedinečné pevné hale s vyhřívaným pískem, což je exkluzivní povrch pro rozvoj motoriky. Jsou určeny pro děti od 4 do 8 let.

Na každé lekci se děti mohou těšit na plnou porci různých her a herních cvičení, které je zábavnou formou naučí správně běhat, házet, chytat a používat různá sportovní nářadí (bosu, žebřík, překážky,, kruhy, balóny atd.). Velmi dbáme na vytvoření kladného vztahu ke zdravému pohybu, lásce ke sportu celkově a rozvíjení soutěživosti. Tato aktivita je pro děti skvělým základem pro jakýkoliv sport.

Od října pravidelně v pátek 16:00 - 16:45 pro děti 4-6 let a 17:00-18:00 pro děti 6-8 let.

Za pololetí se vždy odučí 14 lekcí. V průběhu října je možné lekci zdarma vyzkoušet.

Členský příspěvek 1 800,- na pololetí.

Pokud máte zájem Vaše dítě přihlásit, klikňete na našem webu na sekci ,,PŘIHLÁŠKY" kde naleznete veškeré instrukce k přihlášení. Je možno i odevzdat na baru Beachclubu Strahov, ale preferujeme online.

Obsah cvičení:

-     všestranné pohybové činnosti

-     zabezpečení optimálního tělesného, psychického a sociálního rozvoje

-     upevňování zdraví a zvyšování tělesné a psychické odolnosti

Formy cvičení:

-     drobné hry (mrazík, rybičky rybáři, baba atd.)

-     rozvoj koordinace a správného držení těla (válení sudů, opičí dráhy, plazení, lezení)

-     učení základů běhu, házení, skákání

-     optimální rozsah pohybů

Na kroužek s sebou:

-     pohodlné sportovní oblečení

-     sportovní obuv

-     pití

Adresa:

Chodecká 1230

Praha 6 - Strahov

Poloha Beachclubu nabízí dostatek parkovacích míst před vstupem.

Jak veřejnou dopravou:

• METRO: Hradčanská, Staroměstská nebo Vltavská, dále TRAMVAJ z centra směr Bílá hora - výstupní stanice Malovanka - č. 15,22,25,23
  • METRO: Dejvická, dále BUS 217. 149 a 143 výstupní stanice Koleje Strahov
  • METRO: Karlovo náměstí a dále BUS 176 výstupní stanice Stadiony Strahov - konečná stanice
  • Spojení s Petřinami zajištuje BUS č. 191
  • Spojení s Novými Butovicemi BUS č. 143