VědaFest 2022

Letošní VědaFest ukáže vědu od A do Z

Desátý ročník VědaFestu se uskuteční již 22. června po dlouhé době opět jen naživo. V jubilejní jednodenní akci na Kulaťáku se opět spojí vědecké instituce napříč republikou a stejně jako v předešlých ročnících ukážou, že různé způsoby prezentace vědy mají svůj nezastupitelný význam.

Tentokrát již v posledním týdnu školního roku vznikne v pražských Dejvicích opět největší vědecká laboratoř pod širým nebem. Každoročně se přípravy programu účastní řada vysokých škol, akademických pracovišť, volnočasových institucí a firem.

V letošním roce slaví VědaFest 10. narozeniny. Pro všechny zvídavé návštěvníky máme připravena překvapení a nové zajímavosti a jsme rádi, že návštěvníci po dlouhé době mohou vědu nejen cítit, ale především si na ni sáhnout.

www.vedafest.cz