Sportuj s Duklou r.2013

• Další informace: http://www.dukla.cz
  • Kontakt:
    Janková Karolina na tel.:  728 476 523
    (volejte od 14 do 20 hod.)

SPORTUJ S  DUKLOU

Letní denní sportovní tábor

TJ Dukla Praha ve spolupráci s MČ Praha 6 pořádá IV. Ročník LETNÍHO DENNÍHO SPORTOVNÍHO TÁBORA. Tábor pořádají oddíly moderního pětiboje, atletiky, plavání a šermu.Tábor se koná v průběhu celých letních prázdnin v týdenních cyklech!.

Denní program začíná v 8 hod. plaváním v bazénu ČZU na Suchdole a dále následují aktivity ve sportovním areálu Juliska.

Tábor je určen pro děti a mládež ve věku 8 – 12 let. Děti si vyzkouší sportovní střelbu, šerm, plavání a atletiku, které budou zajišťovat trenéři pořádajících oddílů. Maximální počet účastníku v turnusu je 30.

Cena je 2 500 Kč zahrnuje mj. teplý oběd, svačinu a pitný režim.. Sleva při včasné platbě!

Dotazy je možné posílat na e-mail: sportujsduklou{zavináč}seznam{tečka}cz nebo kontaktovat sl. Jankovou na tel.:   728 476 523 (volejte od 14 do 20 hod.). Více informací také na www.dukla.cz

TJ DUKLA PRAHA