Příměstský tábor Pohádkové lesnění 1.

Pro děti především předškolního věku jsme připravili tři turnusy Pohádkového lesnění, které povedou průvodci a průvodkyně (učitelé) z Dětského klubu Šárynka. Pokud máte děti různých věkových kategorií, rádi vám vyjdeme vstříc a poradíme Vám, do kterého turnusu děti přihlásit, aby mohly být pohromadě, a zároveň pro ně byl program přínosný. Tábory využívají veškerých našich zkušeností se vzděláváním dětí v přírodě po celý rok a zároveň čerpají z nekonečných možností, které k výtvarnému vyjádření nabízí příroda. Jsme již pět let držitelem titulu Školka blízká přírodě a víme jak na to!

V Pohádkovém lesnění budeme s dětmi vstupovat do různých pohádkových příběhů s otevřeným koncem. S otevřeným proto, abychom si ponechali dostatek prostoru na živou interakci s konkrétní skupinou dětí, které se na turnus přihlásí. Příběh budeme vytvářet společně. Čekají nás nejen výtvarné, dramatické, pohybové, hudební a tábornické aktivity. V první řadě budeme společně pracovat na tom vytvořit si v zahradě Šárynka láskyplný a bezpečný prostor, abychom si mohli užít týden plný radosti a sdílení.

Termín: 10. 7.  - 14. 7. 2017

Dva zvídaví badatelé na objevné misi zahrady i okolí. Každý den prozkoumají jiný jev, objeví jiné místo v okolí. Veselé výlety, společné letní zážitky i domácí pohoda v krásné zahradě.

Lektoři: Dana Firchová a Pavel Papež

Více o lektorech na stránce Pracovníci dětského klubu.

Věková kategorie: 3 – 7 let. Minimální počet účastníků je 10, maximální počet je 16 dětí.

Místo konání: Dětský klub Šárynka, Praha 6 – Dejvice (15 minut autobusem od metra Dejvická)

Čas: 8:30 - 16:30 (program 9:00 – 16:00), děti odcházejí spát domů

Cena: 3 500,- Kč zahrnuje celodenní program, výtvarné pomůcky a materiál, dopolední svačinu, oběd, pitný režim, pojištění. V případě přihlášení sourozenců, poskytujeme slevu 500,- Kč na každého sourozence.

Platba: Předem na účet č. 2100296629 / 2010. Podrobné pokyny k platbě Vám budou zaslány samostatně, a to nejpozději do 14 dnů od odeslání přihlášky.

Storno podmínky: Do 14 dnů před konáním akce je storno poplatek 5 % z ceny, 14 -  7 dní 10 % z ceny, týden před začátkem akce 20 % z ceny. Jako první možnost nabízíme převedení vaší platby na jiný turnus (bez storno poplatku). Sleva při absenci na části týdne není možná.

Případné dotazy na organizační a technické zabezpečení Vám zodpoví vedoucí LMŠ Šárynka
Mgr. Světlana Sarkisjanová, svetlana.sarkisjanova(at)ekodomov.cz, tel:  734 406 003

Přihlášení: prostřednictvím Přihlášky na tábor Pohádkové lesnění >>>

Ekodomov, z.s.