Pozvánka na diskuzní večer o ZŠ Duhovka

Pozvánka pro všechny rodiče, kteří se zajímají o česko-anglickou montessori Základní školu Duhovka a uvažují o ní jako o potenciální škole pro své děti.

Srdečně zveme všechny rodiče, kteří se zajímají o česko-anglickou montessori Základní školu Duhovka a uvažují o ní jako o potenciální škole pro své děti, na setkání s vedením a majiteli školy. Toto setkání je každoročně pořádáno v období před zápisem do 1. třídy a smyslem je: - zodpovědět rodičům všechny jejich otázky, které se týkají koncepce vzdělávání v Duhovce, způsobu výuky i provozu školy - umožnit všem zájemcům o Duhovku, aby si na základě osobního kontaktu s vedením školy a jejími majiteli mohli ujasnit, jestli naše škola je opravdu tou nejlepší školou pro jejich dítě Setkání se také zpravidla zúčastní někdo z učitelů budoucích prvňáčků, aby případně zodpověděl i ty nejdetailnější otázky z praktické výuky a programu třídy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Základní škola Duhovka