Letní výtvarné sympozium: Tajný skicák malíře

Galerie Villa Pellé každoročně pořádá Letní výtvarné sympozium pro děti, ročník 2023 s názvem Tajný skicák malíře.

Baví Vaše děti tvořit a chtěli byste aby se stalimalířem, který si umí vyrobit vlastní barvy a dokáže napnout plátno na rám? Nechte je pronuknout s námi taje malířova světa a zažijte umění na vlastní kůži během letního sympozia přímo v galerii!

Na sympoziu se seznámí s různými technikami malby, proniknou do alchymie barev, naučí se získávat pigmenty z přírodních materiálů a dozví se, co a jak malovali naši předkové v dobách dávno minulých. Během dopoledních workshopů poznají tvorbu českých i světových malířů a inspirací při tvorbě vám jim budou velkoformátová díla malíře Lubomíra Typlta plná zářivých barev a tajemných postav.

Vhodné pro děti od 6 do 15 let

Sympozium bude probíhat od pondělí do čtvrtka od 9 do 12:30 hodin v prostorách Villy Pellé a na přilehlé zahradě. Vedou lektorky Ateliéru Pellé.

Cena: 2 250 Kč / účastník

Více info na   nebo na tel.: +  420 602 166 763

Prodej vstupenek v síti GoOut nebo na pokladně Galerie Villa Pellé.

www.villapelle.cz

Domů si odnesou ručně sešitý skicák plný nápadů a svůj vlastní velkoformátový obraz!

ikonka typu souboru image/jpeg Otevřít soubor