Hudební divadlo dětem: „Povídejme si, děti..."

Tři minimuzikály na motivy pohádek Josefa Čapka

Život, humor, cit a autorské písničky přiveze Hudební divadlo dětem do pražského divadla Semafor v neděli 26. května. Nejen krásné hudební pohádky, ale také dobrá nálada při muzicírování i slavnostním křtu dvojalba písniček a videoklipů pro děti odstartují v Semaforu od 15 hodin již třináctý ročník charitativních programů „Veselé léto". Další kvalitní kulturní programy budou následně probíhat během letních prázdnin pro děti v dětských domovech, nemocnicích a léčebnách, tedy všude tam, kde děti musí trávit svůj čas mimo vlastní rodinu.
Nejmenší návštěvníci květnového slavnostního odpoledne se stanou spolutvůrci jedné z pohádek, které do hudební podoby upravila Michaela Novozámská. Herečka a protagonistka hudebních pořadů pro děti, si ve třech minimuzikálech také sama zahraje, spolu s hercem a hudebníkem Tomášem Krečmerem.
Nově pokřtěné album písniček a videoklipů pro děti „Určitě poletí“ bude v rámci slavnostního odpoledne předáno dvěma zúčastněným dětským domovům a novinku, která mimo jiné také pohladí po duši, si bude moci zakoupit i zúčastněná veřejnost. Výtěžek z charitativního odpoledne připadne na podporu charitativních aktivit „Veselé léto“, které koncem května v Semaforu startují. Přijďte se pobavit, ale i podpořit dobrou věc.