DOD Škola na statku – informace k zápisům

Zveme vás na Den otevřených dveří k zápisům na školní rok 2024/2025 do svobodné komunitní školy a školky na statku. Těšíme se na viděnou.

Naše škola se nachází v krásném prostředí statku ve Velkých Přílepech. Společně jsme vytvořili prostor, kde děti mohou svobodně růst a rozvíjet se dle svého vlastního tempa a založení. Navíc mají možnost trávit maximum času v přírodě, která přináší nekonečné množství podnětů.

Věříme v přirozenou dětskou zvídavost a touhu po poznání. Vytváříme prostředí, které dětem nabízí dostatek inspirace a možností, ze kterých si děti mohou svobodně vybírat.

Našimi hodnotami jsou svoboda, bezpečí, zodpovědnost, přirozenost. Vytváříme podnětné a bezpečné prostředí pro děti i rodiče. Podporujeme vztah k půdě i přírodě a celé planetě. Propojujeme učení, ekozemědělství a tradice s ním spojené.