Den otevřených dveří v UZŠ Lvíčata při ČVUT

Pořádáme den otevřených dveří v Univerzitní základní škole Lvíčata při ČVUT v Praze

Univerzitní základní škola Lvíčata při ČVUT pořádá Den otevřených dveří, který se skládá ze dvou částí:

1. část se uskuteční dne 7.12. v 16,00

Jedná se představení konceptu základní školy, našich cílů a školního vzdělávacího programu. Na konci prezentace je připravený čas na dotazy rodičů.

2. část proběhne ve dnech 10. a 11. 12.

V těchto dnech bude možné nahlédnout do výuky. Vzhledem k velikosti třídy je nutné se na náhled objednat prostřednictvím odkazu na webových stránkách. Maximální počet dospělých osob ve vyučovací hodině jsou čtyři.

Zápis do 1. ročníku ZŠ proběhne ve dnech 5. a 6. 2. 2016. Pro doplnění tříd budeme přijímat i budoucí třeťáčky a čtvrťáky.

Základní škola se nachází v budově Fakulty architektury Thákurova 9, 1. patro místnost č. 248.

Bc. Mgr. Martina Hovorková Univerzitní základní škola a mateřská škola Lvíčata