Výpis záznamů 131140 z celkového počtu 376 vyhovujících záznamů.

ZŠ Antonína Čermáka kvůli koronaviru omezuje provoz

Mezi pedagogy ZŠ A. Čermáka v Praze 6 je aktuálně pět pozitivně testovaných učitelů na Covid-19. Škola omezuje svůj provoz, žáci druhého stupně budou dočasně vzděláváni distančním způsobem. Výuka na prvním stupni, stejně jako v ostatních školách a školkách na území Prahy 6 pokračuje.
[08.09.2020] « ZŠ a MŠ Antonína Čermáka »   Bubeneč

Omezení návštěvních hodin úřadu mimo úřední dny

Úřad Prahy 6 reaguje na aktuální bezpečnostní nařízení vlády a ministerstev, která začínají platit od 1. září. Vstup do budovy je možný pouze s rouškou, mimo úřední dny je třeba si dojednat schůzku.
[01.09.2020]   Bubeneč

Praha 6 opět přispívá dětem na volnočasové aktivity

Podpora je určena všem dětem do 18 let, které mají trvalé bydliště v Praze 6, a které během školního roku vykonávají alespoň jedenkrát týdně zájmovou nebo volnočasovou činnost u některého z registrovaných poskytovatelů. Příspěvek ve výši 600 Kč je možné čerpat na úhradu kurzovného nebo na členský příspěvek.
[25.08.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Přehlednější přecházení před školami a v křižovatkách

Na základě požadavku Prahy 6 aktuálně dokončuje Technická správa komunikací realizaci stavebního zpomalovacího prahu a přisvětlení přechodů pro chodce v blízkosti základní školy Pod Marjánkou.
[20.08.2020]   BřevnovDejviceHradčanyVokovice

Hrajte stolní tenis na Šestce

Nabídku venkovního sportování na Šestce rozšířilo pět pingpongových stolů, které Praha 6 nechala nainstalovat k hřištím a outdoorovým sportovištím na různých místech – na Babě, v Dejvicích, na Petřinách, na Červeném vrchu a v Bubenči.
[06.08.2020]   BřevnovBubenečDejviceVeleslavínVokovice

Praha 6 šije roušky!

Šijete roušky? Pomůžeme vám dostat je k těm, kteří je skutečně potřebují!
[30.03.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Hravá atletika

atleticky laděný kemp na hřišti a v přírodě pro děti od 5-12 let v termínech 10.-14.8.2020, 17.-21.8.2020
[10.03.2020]

Doporučení pro školy a školská zařízení s ohledem na možný výskyt koronaviru

V rámci preventivních opatření provozu škol a školských zařízení doporučujeme zejména s ohledem na návrat zaměstnanců, žáků a dětí z jarních prázdnin strávených v rizikových oblastech v zahraničí, v případě projevů symptomů (teplota nad 38 stupňů C, kašel nebo potíže s dýcháním), respektovat doporučení Ministerstva zdravotnictví (zůstat doma, telefonicky kontaktovat ošetřujícího lékaře – podat informace o svém zdravotním stavu a pobytu v rizikové oblasti). Další doporučení v článku.
[28.02.2020]

Strašidla na Kluzišti Kulaťák

Na Kluzišti Kulaťák pro vás chystáme hezkou maškarní akci nejen pro děti.
Zábavný strašidelný program, opékání špekáčků, soutěže, malování na obličej a hlavně bruslení na nejlepším kluzišti! V neděli 5. ledna od 15.00 do 20.00 hod.
[20.12.2019]   Dejvice

Vánoce v Praze 6

Městská část Praha 6 srdečně zve na již tradiční Vánoce v Praze 6. I letos je pro vás od čtvrtka 12. 12. do středy 25. 12. 2019 připraven bohatý program v Šabachově parku, včetně vánočního trhu, občerstvení a dětských dílniček.
[20.12.2019]   Dejvice