Výpis záznamů 1120 z celkového počtu 375 vyhovujících záznamů.

Na Petřinách se otevřela nová pobočka městské knihovny

Nový dům pro lidi a knihy – tak je charakterizována nová moderní budova knihovny na Petřinách. Veřejnosti se otevřela 1. listopadu a ihned po zprovoznění nabídla atraktivní program pro veřejnost.
[01.11.2023]

Duše a dušičky tradičně v oboře Hvězda již tuto sobotu

Městská část Praha 6 zve všechny děti na akci Duše a dušičky, která se koná již tuto sobotu 21. října od 13:00 tradičně v oboře Hvězda.
[19.10.2023]

Letos Praha 6 poslala dál více než 270 aktovek

Až do 18 září mohli rodiče přinést na úřad městské části aktovky, které jsou stále funkční a udělají radost tam, kde na novou třeba nezbývají peníze a zároveň tak mohou mít dobrý pocit z toho, že šetří životní prostředí. To byly hlavní myšlenky akce, Pošli aktovku dál, jejíž pátý ročník letos městská část Praha 6 pořádala. A výsledek byl zase o něco lepší, než loni.
[26.09.2023]

Dopravní orienťák poprvé na Praze 6

Orientační běh zná snad skoro každý, ale o dopravním orienťáku slyší řada lidí patrně poprvé. A poprvé se tento netypický orientační závod uskuteční 21. září na území městské části Praha 6. Závod je organizován v rámci Evropského týdne mobility.
[17.09.2023]

ZŠ J. A. Komenského má moderní a rozšířenou jídelnu

Děti ze základní školy J. A. Komenského už se nemusí čekat, až se jim na oběd uvolní místo u stolu. Od září mají k dispozici novou, rozšířenou jídelnu. Polepšily si také kuchařky, které nyní vaří v moderně zrekonstruované kuchyni.

[14.09.2023]

Přehlídka kroužků a volnočasových aktivit na šestce po celé září

Praha 6 ve spolupráci s místními organizacemi i letos připravila akci „Šestka Zdravá Hravá“, která bude probíhat od 4. září do 30. září.Děti i dospělí si mohou ZDARMA vyzkoušet přes sto nejrůznějších aktivit a zjistit, jestli by jim chtěli svůj volný čas věnovat. Je to vhodná příležitost poznat se i s konkrétními vedoucími, lektory a potenciálními spoluúčastníky volnočasových aktivit.
[05.09.2023]

O Pohár Věry Čáslavské letos soutěžilo 21 škol

Vítězem 5. ročníku Poháru Věry Čáslavské, celoročního seriálu sportovních soutěží a turnajů pro děti ze škol a víceletých gymnázií z Prahy 6, se stali školáci ze Základní školy Věry Čáslavské. Do letošního ročníku se zapojilo celkem 21 škol a téměř 4500 soutěžících dětí.
[22.06.2023]

VědaFest v Dejvicích odhalí kořeny vědy

11. ročník VědaFestu na téma „Kořeny vědy“ se uskuteční symbolicky 21. června, v den slunovratu. Na jednodenní akci na Kulaťáku se znovu spojí nejen vědecké instituce a stejně jako v předešlých ročnících ukáží, že různé způsoby představení vědy mají svůj nezastupitelný význam.
[19.06.2023]

Zástupci radnice společně s architektem slavnostně otevřeli zrekonstruovaný Park Lázaro Cárdenase del Río

Společně s otevřením zrekonstruovaného parku pro širokou veřejnost, byl zahájen i provoz nově instalované dlážděné fontánové plochy, kterou v letních měsících ocení nejvíc děti.
[15.06.2023]

Divadlo Spejbla a Hurvínka bude mít nové prostory

Díky memorandu, které podepsali primátor Bohuslav Svoboda, starosta Prahy 6 Jakub Stárek a zástupci divadla Spejbla a Hurvínka, bude mít v budoucnu divadlo kulturní centrum a větší prostory pro provoz a workshopy, o něž je v posledních letech stále větší zájem.
[01.06.2023]