Výpis záznamů 291300 z celkového počtu 376 vyhovujících záznamů.

VIDEO: Zlatá Eva Samková! Praha 6 gratuluje!

GRATULUJEME! Eva Samková získala na ZOH v Soči tu nejcennější - zlatou medaili za svůj perfektní výkon ve snowboard crossu. Starostka městské části Praha 6 zasílá sportovkyni gratulaci s pozváním na návštěvu Prahy 6. Eva Samková totiž patří pod Armádní sportovní centrum Dukla sídlící v Praze 6 na Julisce. Uvnitř článku máme video zlaté jízdy Evy Samkové z jejího pohledu - snímané kamerou, kterou měla na své přilbě!
[17.02.2014]

Vyšla únorová Šestka! Zdarma pro vás

Právě vyšlo únorové číslo novin městské části Praha 6 - Šestka. Novinky, akce, pozvánky! Kdy se otevře tunel Blanka? A budou v Praze 6 platit parkovací zóny? Jak přihlásit dítě do mateřské školy? To vše a mnohem více se dočtete v únorové Šestce!
[06.02.2014]

SPECIÁL: Zápisy do mateřských škol - dokumenty, termíny

Zápisy do mateřských škol, jejichž zřizovatelem je MČ Praha 6, pro školní rok 2014/2015 budou probíhat od 18. února 2014. Uvnitř článku pro vás máme seznam školek a detailní informace.
[04.02.2014]

PRAHA 6 bojuje o Zlatý erb! Podpořte nás, děkujeme :D

Mobilní aplikace pro chytré telefony, facebook Prahy 6, možnost rezervovat si předem osobní jednání u úředníka v čase, který vám vyhovuje a unikátní systém na dotace. To jsou služby, se kterými letos jdeme do boje v soutěži Zlatý erb. Všechny služby máme pro vás k vyzkoušení zdarma a právě vy nám můžete dát svůj hlas! Děkujeme!
[04.02.2014]

Školka z modulů a tablety, ministerstvo se seznámilo s unikátními projekty

Základní škola náměstí Svobody a mateřská škola Meziškolská. Co mají obě dvě školy společného? Unikátní projekty, které jsou aktuálně v hledáčku expertů ministerstva školství. Městská část Praha 6 totiž jako vůbec první v Česku odstartovala ve svých základních školách projekt tablety do škol a v Meziškolské je největší školka z modulů v Praze. Právě teď zástupci ministerstva zjišťují, jak moduly a tablety využít i pro ostatní děti a žáky v ostatních městech.
[24.01.2014]

V Kaštanu zůstává Unijazz až do roku 2018

Praha, 15. 1. 2014 – Rada městské části Praha 6 dnes rozhodla, že kulturní centrum Kaštan v Bělohorské ulici v Praze 6 bude od 1. února 2014 pronajato občanskému sdružení Unijazz. Nájemní smlouva mezi městskou částí Praha 6 a OS Unijazz bude uzavřena na dobu pěti let a za dobu pronájmu vybere Praha 6 na nájmu celkem 600 tisíc korun. Každoročně se počítá s 260 kulturními akcemi, 12 výstavami a odhadovanou návštěvností 10 tisíc lidí. Výběrové řízení na nájemce vypsala městská část Praha 6 v listopadu loňského roku, protože OS Unijazz končí stávající nájemní smlouva k 31. lednu 2014.
[15.01.2014]

Vyšla lednová Šestka! Stáhněte si ji zdarma

Máme pro vás nejnovější číslo novin městské části Praha 6 "Šestka". Co je nového? Jaké akce se pro vás chystají? Kdy budou zápisy prvňáčků na základních škol? To vše a mnoho další najdete jen v Šestce.
[09.01.2014]

Vánoční stromky nepatří do popelnice!

Svoz vánočních stromků bude zajišťován průběžně do 28.2. Prosíme občany, aby vánoční stromky odkládali vedle sběrných nádob na komunální odpad, aby nedocházelo ke snižování kapacity objemu nádob pro ostatní odpad.
[03.01.2014]

Tip pro vás: Kde koupit v Praze 6 stromek a kapra? Máme seznam

Kde v Praze 6 koupit vánoční stromek a kapra? Připravili jsme pro vás seznam prodejních míst.
[15.12.2013]

ADVENT ZAČÍNÁ! MÁME PRO VÁS PŘEHLED AKCÍ V PRAZE 6

Rozsvícení čtyř vánočních stromů Prahy 6, Adventní farmářské trhy na Kulaťáku, tradiční Advent v Písecké bráně a Vánoce na Dejvické. Městská část Praha 6 přichystala i letos mnoho zajímavých akcí pro děti i dospělé, na kterých nesmíte chybět. Těšíme se na vás!
[15.12.2013]