Výpis záznamů 271280 z celkového počtu 375 vyhovujících záznamů.

POHÁDKOVÝ LES PRO DĚTI UŽ TUTO SOBOTU!

V sobotu 31. května se pražská obora Hvězda promění v Pohádkový les. Akce pro děti začíná v deset hodin dopoledne, vstup je z ulice Na Vypichu. Připravena je téměř tříkilometrová trasa s osmi stanovišti, na kterých děti budou objevovat strašidla a plnit pohádkové úkoly. Vstup je pro všechny zdarma.
[29.05.2014]

DĚTI POJĎTE VEN!

Také letos připravila městská část Praha 6 svůj oblíbený program DĚTI POJĎTE VEN!
[23.05.2014]

PRAHA 6: LADRONKA LÁKÁ - PŘIJĎTE SI ZAHRÁT DISCGOLF!

Praha, 12. 5. 2014 – Největší discgolfové hřiště v Praze a druhé největší v Česku má Praha 6 na Ladronce! Hráči zde v areálu hřiště musí proházet 9 košů a projít trasu o délce 868 metrů. Hřiště je zdarma přístupné každému a v usedlosti Ladronka je k zapůjčení připraveno 50 disků. V pondělí přišlo discgolf vyzkoušet přes 450 žáků ze škol v Praze 6, odpoledne byly připravené kurzy pro veřejnost pod vedením profesionálních lektorů.
[12.05.2014]

TO TU JEŠTĚ NEBYLO! PRAHA 6: LITERÁTI Z NAŠÍ ČTVRTI

Ve středu 14. května 2014 zahajujeme unikátní projekt Literáti z naší čtvrti. Slavnostní vernisáže projektu budou dvě! První v 18:00 hodin ve Skleněném paláci na náměstí Svobody, druhá v 19:00 hodin v Památníku národního písemnictví v Pelléově 20.

NÁSLEDNÝ PROGRAM - VÝSTAVY ODHALÍ HVĚZDY LITERATURY Z PRAHY 6, PROCHÁZKY UKÁŽOU MÍSTA JEJICH TVORBY, HLEDÁME NOVOU SPISOVATELSKOU NADĚJI!

KOMPLETNÍ PROGRAM A INFORMACE JSOU NA WWW.LITERATIZNASICTVRTI.CZ
[12.05.2014]

ANKETA: THÁKUROVA ULICE

Vážení občané naší městské části,

v loňském roce nám byl svěřen z Magistrátu hl.m. Prahy do vlastnictví a správy pozemek, na němž se nachází prostor zeleně v Thákurově ulici. Jedná se o významné místo v centru naší městské části, a proto bychom zde chtěli provést některé úpravy, které by vedly ke zvýšení jeho reprezentativního charakteru, ale zejména k příjemnějšímu užívání pro Vás, občany Prahy 6.
[11.05.2014]

VIDEO: Pietní shromáždění k uctění památky obětí komunismu 2014

Zdroj, autor: ČT 24, ČTK: Praha, 10. 5. 2014 - Na hřbitově v pražském Motole si pamětníci a politici připomněli oběti komunismu. Na místě společného pohřebiště popravených a zemřelých politických vězňů varovali před zpochybňováním zločinů minulého tisíciletí. "K triumfu zla stačí, když dobří lidé nedělají nic," uvedl vojenský historik Eduard Stehlík. Shromáždění pořádala Konfederace politických vězňů.
[10.05.2014]

OTEVÍRÁME NEJVĚTŠÍ DISCGOLFOVÉ HŘIŠTĚ V PRAZE

Městská část Praha 6 otevře první discgolfové hřiště v Praze 6, největší v Praze a druhé největší v České republice.

Hřiště má 9 košů a jeho délka je 868 metrů.
[09.05.2014]

POULIČNÍ KNIHOVNA ZNOVA V AKCI!

První pouliční knihovna, která je od podzimu 2012 v mětské části Praha 6 na náměstí Svobody je otevřena 24 hodin denně, 7 týdnu a knihy pro všechny půjčuje zdarma! Svou knihu můžete donést, nebo si nějakou půjčit a podílet se tak na jedinečném projektu. Děkujeme!
[01.05.2014]

VIDEO: ČARODĚJNICE NA LADRONCE! PADNE REKORD?

Největší slet čarodějnic v Praze se podeváte opět koná na Ladronce ve středu 30. dubna od 14 do 22 hodin. Na programu jsou sporty, hry, soutěže, divadlo a koncerty.Vstup je zdarma! Jste zváni!
[26.04.2014]

VIDEO: ŠESTKA MÁ NOVÉ PROJEKTY NA ŠKOLKY, MÍSTO JE PRO 147 DĚTÍ!

PRAHA, 8. 4. 2013 – Po měsících příprav představuje Praha 6 vůbec poprvé čtyři nové projekty pro navýšení počtu míst v mateřských školách. Počítá se sedmi novými třídami a 147 novými místy pro děti. Radnice za to zaplatí 39 milionů korun. Ještě letos vyroste modulová školka při mateřské škole Čínská, lesní třída ve Sbíhavé, tři třídy u školy Emy Destinnové (Českomalínská) a jedna při škole Na Dlouhém lánu. První děti budou na nová místa přijímány ještě letos.
[14.04.2014]